פאות יפה – אומנות השיער

פנים החנות בבני ברק

יפה החלה את דרכה בעולם הפאות לפני כ-40 שנה בניו יורק. בשנת 1984 פגשה יפה את חברה ובעלה לחיים, איש העסקים והזמר לשעבר מוטי פליישר. יחדיו החל הזוג לייצר פאות ולספק בסיטונאות לפאניות ולסלונים בכל העולם.חברת פאות יפה הוקמה בשנת 1985 בניו יורק. לאורך השנים למדה יפה את השיער תוך כדי עבודה אינטנסיבית. היא התמקדה בלימוד התנהגותו, תכונותיו, כיצד הוא חי ונושם, ופיתחה טכנולוגיות ייחודיות המאפשרות ייצור קו של פאות מוכנות לחבישה בעלות התאמה מלאה למבנה הפנים של הלקוחה.

החברה נמנית עם יצרני הפאות הגדולים בעולם ובשוק היהודי, ויש לה מלאי גדול ביותר של כל סוגי הפאות. לחברה שני מרכזים עיקריים – בברוקלין ניו-יורק ובישראל, וממרכזים אלו מספקים פאות לכל הפאניות והסלונים בעולם. מוניטין החברה מושתת על איכות, אמינות ושירות.

 

מרכז לימוד
פאות יפה מציעה קורס אינטנסיבי למתחילות. הקורס מלמד את כל הטכניקות החדישות שפאנית מקצועית צריכה וחייבת לדעת. בבתי הספר שלנו, בניגוד לחברות אחרות, מתחילים לגזור פאות מהיום הראשון של הלימודים.

רוב הפאניות המובילות בתחום החלו את דרכן בבתי ספר של חברת פאות יפה. בסיום לימודייך תוכלי לקבל את ההכוונה והכלים הדרושים לך. אנו משוכנעים שאין מקצוע המשתווה למקצוע הפאנות, בהשוואה להשקעת הלימוד שעליך להשקיע. בנוסף, את יכולה לקחת את מקצועך אתך לכל מקום בעולם מבלי שתצטרכי "לסחוב" על גבך ציוד כבד יותר ממספריים ומייבש שיער.

 

לתשומת ליבך, את פאות יפה תוכלי להשיג בכל מקום בעולם שנמצאים בו יהודים, על ידי הקשרים המסחריים שהחברה מנהלת.

 

בישראל סניף מרכזי רבי עקיבא 47 קומת גלריה, בני ברק, טל 03-579-6801

nyilwigs@barak.net.il

www.yaffawigs.co.il